Přinášíme Vám přednášky pro základní a střední školy – v rámci oblasti bezpečnosti na internetu a v herním prostředí pod našim projektem HREJ ZDRAVĚ

Naše edukativní přednášky jsou pro všechny věkové kategorie. Máme je uzpůsobeny tak, že jsou vhodné i pro rodiče a kantory. Zaregistrujte vaši školu, skupinu nebo kohokoli a projděte si s námi jak teoretickou tak praktickou část. Maximální možná velikost skupiny je 30 osob.

Obsahy přednášek:

 1. Bezpečnost na internetu a v herním prostředí.

 2. Co je esport a gaming.

 3. Jak by mělo vypadat heslo, jeho nastavení (dvoufázová ověření).

 4. Nebezpečí sdílení.

 5. Hrej zdravě!

 6. Správné sezení u PC a procvičení rukou (karpální tunely).

 7. Plán školáka, denní režim a spánek. (první povinnosti potom zábava)

 8. Benefity hraní, regulace hraní.

 9. Strava, vitamíny a proč ne energy drinky!

Po přednášce, mají děti možnost si vše vyzkoušet v rámci olomouckého gaming centra vše v praxi. Jak nastavení si židle, správného sezení, tak i nastavení monitoru a jeho vzdálenosti vůči svým očím.

Děkujeme zatím za kladné reakce škol a kantorů. Jsme rádi, že projekt vnímají naprosto stejně a doporučují nás ostatním školám. Což nás velmi potěšilo, že kantoři projevili zájem o přednášky, sami pro sebe a tak vždy jednou týdně, děláme přednášky i pro učitelský sbor.Děkujeme partnerům, kteří se hodlají přidat v edukaci dětí a mládeže základních a středních škol, ale nejvíce děkujeme těm, kteří již projekt podpořili. Samozřejmě díky patří i ostatním partnerům a jsme rádi, že v projektu můžeme pokračovat a šířit tak osvětu nejen o gamingu a esportu, ale edukovat děti i v rámci bezpečnosti na internetu, režimu v rámci přípravy a denních návyků.

Děkujeme všem zapojeným školám. Kantorům za jejich skvělé feedbacky a kladné reakce. S Vašim svolením je zde budeme rádi sdílet pro ostatní, kteří by chtěli projevit zájem o náš projekt.