partneři

Prémiová herní značka AORUS spadající pod GIGABYTE přináší celé spektrum herních produktů od herních notebooků GeForce® GTX pro VR, herních základních desek, herních grafických karet, mechanických herních klávesnic až po herní myši, aby nabídla ty nejextrémnější herní zážitky.

Herní myši, herní klávesnice, herní židle, herní podložky značky CZC Gaming vyrobené na míru dle požadavků odborníků z CZC ve spolupráci se zákazníky a GEEK specialisty. Produkty se vyznačují kvalitou, sledují trendy v herním odvětví a esportu.

Diablo Chairs patří mezi nejznámějších značky v oblasti herních a ergonomických židlí. Dle Amazon jsou naprosto jedničkou v Polsku, Španělsku, Itálii a Francii. Zákazníkům nabízí pohodlné a spolehlivé židlě s nejmodernějším řešením a funkcemi. Židle od Diablo jsou proto velmi pohodlné a bezpečné - ideální kombinace nadzemského designu a zdravotního komfortu.!

Samotný bílý jas nezaručí reálné barvy v promítaném obrazu. Proto technologie 3LCD, kterou se mohou pochlubit projektory Epson, zaručuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup (CLO). Proč se spokojit s nevýraznou a vybledlou projekční plochou bez života? S projektory Epson získáte jasný a živý obraz.

V roce 2013 jsme založili Czech Virus s vizí dělat věci z kvalitních surovin, s poctivým složením a přátelským přístupem. Díky těmto hodnotám, a samozřejmě také díky mojí vášni pro gaming, vznikl GODLIKE – božský nakopávač (nejen) pro hráče.

Americká společnost Intel patří ke špičce ve světě IT a je největším výrobcem polovodičových obvodů. V široké nabídce počítačových komponentů naleznete především procesory pro přenosné i nepřenosné počítače nebo kvalitní SSD disky. Intel se také specializuje na výrobu kompaktních Mini PC určených pro práci s multimédii či kancelářskou činnost. Konektivitu osobních počítačů Intel rozšiřuje rychlým rozhraním Thunderbolt či podporou nejnovějšího standardu WiFi 6 (802.11ax), který je v porovnání s předchozími generacemi rychlejší, efektivnější i úspornější.

Svůj první herní monitor uvedla společnost Samsung na trh v roce 2016 a nyní představuje Odyssey, aby potvrdila svoji pozici silného hráče a rozšířila svůj 18% podíl na globálním trhu s herními monitory z první poloviny roku 2019.

Herní počítače už dávno nejsou jen pro hráče – užijte si hry s celou rodinou. A pro náročné hráče nabízíme možnost nechat si vyrobit herní sestavu přímo na míru podle vlastních představ. Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE), uznávaná jako světový lídr v interaktivní a digitální zábavě, stojí za značkou PlayStation® a související rodinou produktů a služeb. PlayStation přináší na trh inovace již od uvedení původní konzole PlayStation v Japonsku v roce 1994. Společnost SIE se sídlem v San Mateu v Kalifornii je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Sony Group Corporation a má celosvětové zastoupení v Kalifornii, Londýně a Tokiu. V OGC naleznete od Playstation jejich nejnovější herní konzole Playstation 5.

Bag4U s.r.o. je český výrobce sedacích pytlů a taburetů s dlouholetou tradicí. Produkty Bag4U jsou v naší dílně ve Dvoře Králové nad Labem šité již od roku 2007. Jsme sehranou partou, ve které všichni sedací vaky zbožňujeme. Na každém vyrobeném kusu je to i dost dobře znát. V mimořádně přátelské atmosféře pro vás šijeme jedinečné beanbagy naplněné úsměvy. Od samotného začátku pro nás bylo prioritou vyrábět pouze z těch nejlepších materiálů, abychom se vyhnuli reklamacím. Věřte nebo ne, ale pokud jde o výrobky jako takové, tak jsme dodnes ohledně kvality nemuseli řešit jednu jedinou. Za ty roky naše vaky byly otestované v domácnostech, školách, školkách atd. i těmi největšími ďáblíky a prostě vydržely…

Jedná se o službu 2v1, která kombinuje pronájem hardwaru a služby s ním spojené, jako je oprava nebo pojištění v ceně. Na naší webové stránce si vybereš balíček, vyplníš online objednávkový formulář a my ti pošleme potvrzení přijetí objednávky a náhled na smlouvu. Telefonicky si potvrdíme místo a čas podpisu veškeré dokumentace a dodání zařízení. Doprava je v ceně! Pronájem je na 2 roky. Každý měsíc nám pravidelně pošleš platbu a díky tomu si budeš moct užívat hraní na max.